Moje warszawskie strefy kibica podczas euro 2008.Amfiteatr Bemowo w Parku Górczewska wieczorem. Przed przeprowadzką na Jelonki nie sądziłem, że takie fajne rzeczy mogą się znajdować tad daleko od centrum.Trwają przygotowania do transmisji na telebimie pierwszego meczu z euro jaki będzie można zobaczyć w amfiteatrze w dniu następnym.Z zewnątrz. Mecz Szwajcaria - Czechy.Wchodzimy do środka.


Widok na amfiteatr z sąsiedniej górki.

Mecz Polska - Niemcy.Przerwa.To zielone w środku to maskotka bemowa - bemiś. Całkiem sympatyczna ale w białoczerwonych barwach wyglądała źle. Bez nich lepiej. Może to była wina złego przyozdobienia misia?

Niemcy byli lepsi ale nasza drużyna grała całkiem ładnie.

Pole mokotowskie.

Mecz Niemcy - Chorwacja. (Niedobrze Niemcy przegrywają).

Z powrotem Bemowo. Polska - Austria.Podczas transmisji meczu Polska - Niemcy fosa była sucha i ludzie po niej chodzili a więc od następnego meczu postanowiono tę fosę zalać :).

Tego co się działo po golu dla nas w amfiteatrze nie zapomnę. Chyba z 10 osób wskoczyło na scenę, ochrona zaczęła ich zciągać, wskakiwali następni lub też wjeżdżali jak to robią piłkarze na trawie po strzelonej bramce. Ludziom odpowiedzialnym za to, że w amfiteatrze mogliśmy obejrzeć euro należą się brawa za pomysł.